ABMreal - 1

 

 

 • E 1 oprava

        DEVELOPERSKÉ           PROJEKTY

 • drevostavba

  dřevostavby

 • 1

  ubytování 

 • dolska 1

  music club 

 • IMG 5450

  naše nemovitosti

 

O nás

Vítejte na webové prezentaci společnosti ABM REAL a.s.. 

Společnost ABM REAL a.s. byla založena dne 17. listopadu 1998. Základním předmětem činnosti této firmy je pronájem vlastních nemovitostí a nebytových prostor. Společnost vlastní nemovitosti v Praze, Vrchlabí a Špindlerově Mlýně. Od roku 2002 společnost poskytuje služby v oblasti administrativní správy a služeb organizačně hospodářské povahy a dále činnost účetních poradců, vedení účetnictví. V roce 2008 byla činnost společnosti rozšířena o poskytování ubytovacích služeb v pronajatém a na náklady společnosti ABM REAL a. s. zrekonstruovaném objektu Grand Apartments.

Společnost ABM REAL a. s. stabilně podniká i v oblasti cestovního ruchu prostřednictvím dceřiné společnosti  Felicity Hotels s.r.o..

Felicity Hotels nabízí ubytování v Krkonoších již od roku 2001, všechny naše hotely jsou situovány ve Špindlerově Mlýně, který patří k nejatraktivnějším zimním i letním střediskům v Krkonoších. Hotel Grand, Hotel Sněžka i Penzion Grand Apartments Vám nabízejí jedinečnou možnost strávit příjemnou dovolenou v nejvyšších českých horách. V roce 2014 společnost ABM Real a.s. koupila administrativně ubytovací komplex ve Vrchlabí, od té doby  patří do Felicity Hotels i hostel Rico .

V letech 2016 a 2017 jsme realizovali stavbu Residence Grand ve Špindlerově Mlýně- dostavbu stávajícího hotelu Grand o jedenáct luxusních apartmánů. Tyto apartmány v současné době provozuje Felicity Hotels.

V roce 2018 jsme koupili nemovitost v obci Lánov, nyní probíhá její rekonstrukce na bytový dům s 21 byty. Více informací o projektu a prodeji bytů najdete na: www.oazalanov.cz

Společnost ABM REAL a.s. již více jak 20 let podniká také v oblasti dřevostaveb.  Svojí činnost v tomto oboru zahájila již v roce 2006 ve spolupráci se společností WHB s.r.o. výrobou modulární dřevostaveb. Od roku 2008 navázala na získané zkušenosti a připravila jako první v ČR vlastní koncept malometrážních dřevostaveb – mobilních domů určených k trvalému bydlení. Od roku 2010 jsou naše domy zaštítěny mezinárodní obchodní značkou WOOD CONSTRUCTION (Wood con). Od roku 2017 převzala výrobu dceřiná společnost Wood-con Dřevostavby s.r.o. , která se zaměřuje na myšlenku rostoucího bydlení. Do dnešního dne můžeme představit více jak 80 referenčních staveb.